Suna “cheasy” rau de tot, dar nu plecati inca!
Zilele astea am fost (si sunt) destul de ocupat, dar primesc o gramada de intrebari pe Yahoo Messenger despre tot felul de subiecte. Ca urmare, decat sa stau sa discut cu fiecare in parte (mai ales ca nu prea am timp), prefer sa primesc intrebari aici si sa le raspund tot aici. O rubrica saptamanala. Ce ziceti?
Intrebarile pot fi de la cum sa modifici Adsense-ul la ce motive am sa plec prin lume. Daca sunteti de acord, ask away. Vedem cum sta treaba ๐
P.S.: nu am uitat de WeReviewBlogs. Vom porni din nou, dar mai rar, pentru ca lumea oboseste repede ๐
So, nu uitati: intrebari in comentarii, mai jos, sa am la ce raspunde in weekend ๐
Multi dintre cei care fac bani online din site-uri in limba engleza (bloguri, in mod deosebit), au auzit de Chitika. Zilele trecute, impreuna cu varul meu, care se ocupa de relatia cu Chitika, i-am adresat cateva intrebari lui Ryan Travis, Senior Account Manager la Chitika. Vedeti mai jos cam ce am discutat: