Iar, da.
Dupa ce data trecuta cand trebuia sa vina s-a imbolnavit, iata ca de data asta (in ciuda unei posibile amanari, care s-a dovedit de fapt o falsa problema) il voi avea pe Florin in studio la RadioLynx.
Saptamana trecuta nu mi-a mers netul in Ankara, asa ca voi incerca sa compensez in seara asta lipsa din emisunii de saptamana trecuta ๐
Vom discuta despre eok, despre muzica legala (si gratuita) pe net, vom discuta despre multe ๐
Va astept maine seara, 89 aprilie, de la ora 21:00, sa ii adresati intrebari (prin intermediul chat-ului) lui “Florin de la HiQ” – si acum si de la eok.ro.
Va astept la RadioLynx.
De cateva zile sunt in carja. Din motive care nu au legatura cu blogul sunt cu piciorul imobilizat. Sau poate blogul are legatura. Daca nu aveam blogul nu il cunosteam pe George Lemnaru, care nu ma invita la fotbal, unde nu faceam o entorsa atat de grava incat doctorul Alin Popescu – un doctor extraordinar, daca aveti nevoie spuneti-mi sa va trimit la el, desi sper sa nu fie nevoie – a exclamat: cum de nu ti l-ai rupt?